Zvezda i Milan ponovo neriješeno, dalje idu “rosoneri”

0
16

U revanš utakmici 1/16 finala Lige Evrope Milan i Crnena zvezda igrali su neriješeno 1:1, pa nakon beogradskih 2:2 dalje ide italijanski predstavnik.

Veoma uzbudljivo prvo poluvrijeme viđeno je na San Siru. Već nakon šest minuta igre Manzano je svirao penal za domaće. Krunić je pokušao akciju “roso-nera” da završi udarcem sa ivice kaznenog prostora, ali je Gobeljića lopta udarila u ruku.

Precizan sa bijele tačke bio je Frank Kesi.

U 19. minutu poništen je gol Beograđanima zbog igranja rukom Radovana Pankova, u 22. Ben iz slobodnog udarca pogađa prečku, da bi dva minuta nakon toga isti igrač konačno donio poravnanje i novu nadu Zvezdi.

U drugom poluvremenu, tačnije u 70. minutu, prvaku Srbije znatno je otežan posao, nakon što je Gobeljić zaradio isključenje poslije dva žuta kartona.

Ipak, golova u drugih 45 minuta nije bilo pa je zbog većeg broja golova u gostima dalje prošao Milan.