Virtus ponovo bolji od Budućnosti

0
25

Košarkaši Budućnost Volija poraženi su večeras od Virtusa na svom parketu rezultatom 89:99 u duelu 4. runde Top 16 faze Evrokupa.

Rezultatski egal viđen je tokom prve četvrtine koju su “plavi” riješili u svoju korist (25:23), da bi ekipa Aleksandra Đorđevića u nastavku preokrenula i na poluvrijeme otišla sa viškom od šest poena (47:53).

U trećoj dionici gosti su nastavili sa dominacijom i u odlučujući dio igre ušli sa zalihom od 12 poena, što im je bilo dovoljno da do kraja susreta obezbijede trijumf i tako nastave sa maksimalnim učinkom u ovom takmičenju.

Najbolji u ekipi Budućnosti bio je Kobs sa 17 poena, a pratili su ga Edžim i Rid sa po 16. Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Teodosić, koji je zabilježio 26 poena.