Toronto bez milosti protiv Golden Stejta, Vučević brojao do 16 (VIDEO)

0
37

Košarkaši Čikaga poraženi su na gostovanju Juti 113:106, a skromniji učinak od onog na koji smo navikli u ovoj sezoni imao je Nikola Vučević.

Naš as je na parketu proveo nešto manje od 29 minuta, a upisao je 16 poena, osam skokova i četiri asistencije, a bolji od njega u timu Bulsa bili su Jang sa 25 i LaVajn sa 23 poena.

U pobjedničkoj ekipi istakli su se Mičel sa 26, Klarson i Gober sa 19 i Bogdanović sa upisanih 18 poena.

Košarkaši Milvokija pobijedili su kao gosti Portlalnd rezultatom 127:109, uz solidnu partiju Jusufa Nurkića.

Buksi su susret prelomili sjajnom igrom u trećoj dionici u kojoj su stekli velika 24 poena prednosti i do kraja nije bilo dilema o pobjedniku.

Briljirao je fenomenalni Gianis Antetokounmpo koji je postigao 47 poena što mu je najbolji učinak sezone, a zapaženi su bili i Holidej sa 22 i Kris Midlton sa 20 koševa.

U redovima Portlanda Damian Lilard je postigao 32 poena, a Robert Kovington i MekKolum dodali su po 18.

Jusuf Nurkić je na parketu proveo 21 minutu i bio je solidan s devet poena, 11 skokova i tri asistencije.

Neobičan rezultat obilježio je duel Toronta i Golden Stejta, a domaći su slavili 130:77.

U pobjedničkom sastavu sjajan je bio Pascal Siakam sa 36 poena, a pratili su ga Trent sa 24 i Anunobi sa 21 košem.

Kod indisponiranih gostiju, koji su bili oslabljeni neigranjem Karija, bolji od ostalih bio je Vigins sa 15 poena.