Sutjeska ubjedljiva na Starom aerodromu, Zeta srušila Budućnost

0
41

Fudbaleri Sutjeske savladali su OFK Titograd sa ubjedljivih 4:0 kao gosti u meču 27. kola Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.

Nikšićani su odigrali odličan meč, a poveli su već u prvom minutu golom Alekse Marušića, da bi na 2:0 povisio Stefan Cicmil samo četiri minuta kasnije.

Sutjeska je do 3:0 došla već na startu drugog dijela kada je strijelac bio Božo Marković. Konačnih 4:0 postavio je Dragan Grivić u 66. minutu.

Budućnost je pod Goricom izgubila od Zete 1:0. Jedini gol za goste postigao je Marko Burzanović u 87. minutu.

Podgorica je na svom terenu bila bolja od Rudara 2:1. Poveli su gosti golom Nemanje Kartala u 12. minutu, a preokret Podgorici donijeli su Radule Živković u 39. minutu i Jovan Vujović u 43. sa penala.

Meč između OFK Petrovca i Dečića završen je bez golova.

Iskra je u Danilovgradu odigrala 1:1 sa Jezerom. Vodili su domaći golom Miloša Drinčića od 26. minuta, a bod Plavljanima donio je Denis Bizuela u 87. minutu.

Tabela: Budućnost 66, Dečić 45, Sutjeska 43, Podgorica 37, Rudar 37, Iskra 35, Zeta 35, Jezero 27, OFK Titograd 21, OFK Petrovac 18.