Sjeverna Makedonija šokirala Njemačku, Jermenija najprijatnije iznenađenje

0
34

Sjeverna Makedonija savladala je večeras kao gost Njemačku 1:2 u kvalifikacionom meču za odlazak na Svjetsko prvenstvo.

Goste je u posljednjem minutu prvog poluvremena do prednosti doveo Pandev kome je to bio 37. gol u dresu repreyentacije.

Gundogan je poravnao sa bijele ta;ke u 63. minutu, da bi Elmas u 85. postigao konačan rezultat.

Jermenija je definitivno najprijatnije iznenađenje dosadašnjeg dijela kvalifikacija. Večeras su kao domaćini savladali i Rumuniji rezultatom 3:2 pa će do septembra provesti na liderskoj poziciji grupe J.

Spertsijan je domaće doveo do prednosti u 56. minutu. Rumuni su preokrenuli golovima Cicaklaua u 62, i 67., da bi do kraja susreta došlo do novog preokreta. Strijelci su bili Harsojan i Bargejan u samom finišu.