Siti opravdao ulogu favorita, Real slavio u Bergamu

0
18

Kao što je i bilo očekivano Mančester siti slavio je protiv Borusije Menhegladbah u meču koji je odigran na neutralnom terenu u Budimpešti, a rezultat je nakon 90 minuta igre bio 0:2.

“Građani” su poveli nakon pola sata igre, gol je postigao Silva. Strijelac prvog gola bio je asistent god drugog, kada je u 65. minutu pogodio Gabrijel Hesusu i tako svom timu otvorio vrata četvrtfinala.

U drugom meču večeri u kom su se u Bergamu sastali Atalanta i Real Madrid slavili su gosti minimalnim rezultatom.

Jedini gol postignut je u finišu, tačnije u 86. minutu, kada je Mendi u gol pretvorio asistenciju Modrića i tako znatno uvećao šanse svom timu za prolaz u četvrtfinale.

Atalanta je inače od 17. minuta igrala sa igračem manje, jer je crveni karton dobio Remo Frojler, koji je sa leđa oborio Mendija.