Siti i Sporting ubjedljivi na gostovanjima

0
21

Siti je sa ubjedljivih 1:5 savladao večeras Klub Briž u gostima u meču A grupe 3. kola Lige šampiona.

Prvi gol za “Građane” upisao je Kanselo u 30. minutu, a potom su pogađali i Marez u 43, Voker 53 i Palmer 67.

Jedini gol za domaći tim djelo je Vanakena u 81. minutu, da bi konačan rezultat postavio tri minuta kasnije Kanselo.

I u duelu C grupe između Bešiktaša i Sportinga bilo je dosta golova, a na kraju je tim iz Lisabona slavio sa ubjedljivih 1:4.

Poveli su Portugalci već nakon 16 minuta igre golm Koatesa, a izjednačio je Larin u 25. minutu, da bi nakon samo dva minuta ponovo Koatis zatresao mrežu Bešiktaša. Sarabija je do odlaska na odmor povisio na 1.3, a Paulinjo je u 89. minutu postavio konačan rezultat.