Real do boda protiv Sevilje u 94. minutu, Atletiko i Barsa trljaju ruke

0
25

Fudbaleri Real Madrida odigrali su 2:2 sa Seviljom na svom terenu u meču 35. kola španske La lige.

Real na taj način nije uspio da se poravna sa Atletiko Madridom na prvom mjestu jer taj klub ima dva boda prednosti.

Večeras je prva do vođstva došla Sevilja i to u 22. minutu kada je pogodio Fernando na asistenciju Rakitića.

Stezao je Real dugo obruč oko Andalužana, a do poravnanja je stigao pogotkom Marka Asensija u 67. minutu.

Ipak, novi šok po Madriđane uslijedio je 11 minuta kasnije kada je Rakitić sa penala doveo goste do vođstva od 2:1.

Real je do boda stigao u 94. minutu, a pogodak je postigao Eden Azar na asistenciju Tonija Krosa.

Real je sada poravnat na drugom mjestu sa Barselonom i oba tima imaju po 75 bodova, dok lider Atletiko ima 77. Sevilja zauzima četvrtu poziciju sa 73 boda.

Do kraja šampionata ostala su još tri kola.