Poraz u Beogradu: Mornar izgubio od Partizana

0
27

Košarkaši Mornara poraženi su na gostovanju Partizanu u 22. kolu regionalne ABA lige.

Barani su izgubili rezultatomn 83:75, ali bez obzira na poraz ostali su prvi na tabeli.

Prva četvrtina bila je jako neizvjesna, ali je Partizan slavio 18:16. Uspjeli su crno-bijeli da uvećaju prednost u drugom periopdu i da na veliki odmor odu sa prednošću 42:36.

Uspio je Partizan u trećem periodu održi prednost i da u poslednji kvartal uđe sa vođstvom 62:56.

Mornar u poslednjoj četvrtini nije uspio da spusti prednost Partizana. Naprotiv, crno-bijeli su uspjeli da uvećaju vođstvo i na kraju dođu do sigurnog trijumfa.

Najefikasniji u pobjedi Partizana bio je Rašon Tomas sa 18 poena, dok je Markus Pejdž dodao 14.

Kod Mornara se istakao Tajlor Smit sa 15 poena, dok je Džordan Hamilton dodao 11.

Mornar ima skor 17-5, dok je Partizan na skoru 8-13.