Novljani prigrlili još jednu titulu, Jadran šampion Crne Gore!

0
29

Vaterpolisti Jadran Carina ponovo su postali šampioni Crne Gore.

Ekipa iz Herceg Novog večeras je u četvrtom meču finala savladala Primorac sa 10:5 i sa ukupnih 3:1 stigla do trofeja.

Odlično je novski tim odigrao meč i na kraju zasluženo došao do trijumfa na svom plivalištu.

Već od starta meča domaći tim je stekao prednost, poveo 3:0 nakon prve četvrtine, a ta prednost od tri gola zadržana je i na poluvremenu, pa je Jadran na velkom odmoru vodio 5:2.

Očigledno je bilo da se Primorac već tada predao, pa su domaći podigli prednost i pred poslednji period imali plus pet, 9:4.

Ništa se značajnije nije promijenilo ni u poslednjoj četvrtini, pa je Jadran sigurnom igrom odbranio titulu šampiona.

Tim sa Škvera tako je osvojio sedmu uzastopnu, a ukupno desetu titulu šampiona Crne Gore.