Mornar još ne zna za pobjedu i FMP bolji od Barana

0
35

Košarkaši Mornara poraženi su na gostovanju FMP-u 83:81 u meču četvrtog kola regionalne ABA lige.

Tim Mihaila Pavićevića zabilježio je tako i četvrti poraz na startu sezone i nalazi se u jako lošoj formi.

Mornar je dobro započeo meč i prvi period dobio 27:20, ali je domaći tim uzvratio u drugom kvartalu, pa je rezultat na poluvremenu bio 41:41.

Jako neizvjesna bila je treća četvrtina, timovi su bili izjednačeni, a Mornar je pred odlučujući period imao plus dva, 62:60.

Ponovo smo vidjeli dramu i u četvrtom kvartalu, a FMP je uspio da pogodi neke važne šuteve u momentima kada se utakmica lomila i tako dođe do pobjede.

Pobjedničku ekipu predvodio je Brajs Džons sa 27 poena, dok je Danilo Tasić dodao 16.

U ekipi Mornara najbolji je bio Nemanja Gordić koji je postigao 21 poena, a Vladimir Mihailović je imao 15 i oni su bili jedini dvocifreni u barskom timu.