Minimalac Čelsija, goleada u Lesteru, pobjede Sitija i Liverpula

0
28

Ekipa Čelsija savladala je u gostima Brentford 0:1, a gol odluke postigao je Čilvel tokom posljednjeg minuta prvog poluvremena.

Prava goleada viđena je u susretu Lestera i Mančester junajteda, u kojem su “lisice” slavile sa 4:2.

“Đavoli” su poveli golom Mejsona Grinvuda, a domaćin je izjednačio preko Juri Tilemans, a preokret 12 minuta prije kraja donio Džaglar Sojundžu.

Izjednačenje gostima u 83. donosi Markus Rašford, da bi minut kasnije Vardi donio novu prednost svom timu. Konačan rezultat postavio je Patson Daka.

Mančester siti je bez problema savladao Barnli 2:0 golovima Bernarda Silve i Kevina de Brujnea.

Vulverhempton je slavio 3:2 nakon preokreta, a Aston Vila je do 69. minuta imala prednost 2:0.

Liverpul je sa 5:0 savladao Votford u gostima, dok je Sautempton bio bolji od Lidsa, u tom meču bilo je 1:0, a pogodaka nije bilo u duelu Noriča i Brajtona.