Milan do remija na Od Trafordu u 92. minutu, pobjede Ajaksa i Viljareala

0
38

Od 19 sati odigrane su prve četiri utakmice osmine finala Lige Evrope.

U derbiju, Mančester junajted je na Old Trafordu odigrao 1:1 sa Milanom. Domaći tim vodio je od 50. minuta golom Amada Dialoa.

Ipak, remi Milanu donio je Simon Kjer u 92. minutu.

Ajaks je u Amsterdamu bio bolji od Jang Bojsa sa 3:0. Pogodak za vođstvo postigao je Dejvi Klasen u 62. minutu, da bi na 2:0 povisio Dušan Tadić u 82. Konačnih 3:0 postavio je Brajan Brobi u 92. minutu.

Viljareal je kao gost bio bolji od Dinama u Kijevu sa 2:0. Golove za špansku ekipu postigli su Pau Tores u 30. i Raul Albiol u 52. minutu.

Meč između Slavije i Rendžersa u Pragu završen je rezultatom 1:1. Slavija je povela već u sedmom minutu golom Nikolae Stančiua, da bi poravnanje gostima donio Filip Helander u 36. minutu.

Revanši se igraju narednog četvrtka, a od 21 sat se igraju i preostala četiri meča.