“Lavice” porazom završile Svjetsko prvenstvo

0
34

Rukometašice Crne Gore porazom su okončale nastup na Svjetskom prvenstvu u Španiji.

Crna Gora je večeras u poslednjem meču druge faze izgubila od Poljske rezultatom 33:28.

Izabranice Bojane Popović odigrale su loš meč, a od starta utakmice su bile u rezultatskom zaostatku.

Poljakinje su se nakon petnaestak minuta igre u prvom dijelu odlijepile i stekle tri gola viška, a onda tu prednost uvećavale, da bi na poluvremenu vodile 16:9.

I drugo poluvrijeme je bilo mučenje za našu selekciju. U jednom momentu Poljakinje su imale plus 12, 22:10.

Tek u finišu uspjele su “Lavice” da spuste razliku i na kraju dožive koliko toliko pristojan poraz.

Crna Gora je šampionat završila sa jednom pobjedom i to protiv Andore, uz pet poraza.