Kvalifikacije za LK: Budućnost u Gruziji ili Izraelu, Sutjeska bi mogla u Slovačku ili Rumuniju

0
23
Foto: FK Budućnost

Ako eliminiše Toršavn sa Farskih Ostrva u drugom kolu, Budućnost će u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija igrati sa boljim iz meča u kojem se sastaju Dinamo iz Tbilisija i Makabi iz Haife, odlučeno je današnjim žrijebom u Nionu.

Budućnost bi prvi meč u eventualnom trećem kolu igrala na gostujućem terenu.

Drugi crnogorski predstavnik u ovom takmičenju, Sutjeska u eventualnom trećem kolu mogla bi da igra sa boljim iz duela u kojem se sastaju slovački Spartak iz Trnave i rumunski Sepsi.

Ukoliko izbori plasman u treće kolo, Sutjeska bi u prvom meču bila gost.

Nikšićani prethodno u drugom kolu moraju da budu bolji od izraelskog Makabija iz Tel Aviva.

Prve utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija na programu su petog, a revanši 12. avgusta.

PAROVI

Dinamo Tbilisi / Makabi Haifa – Toršavn / Budućnost Podgorica

Spartak Trnava / Sepsi vs Sutjeska / Makabi Tel Aviv

Linfild / Borac Banja Luka – Šahtjor Soligorsk / Fola Eš

Šemrok – Teuta / Inter

Riga FC / Škendija – Folgore / Hibernijans

Priština / Konah Kej Nomads – Valur / Bode Glimt

Dinamo Batumi (GEO) / BATE Borisov (BLR) – Petrokub / Sivaspor

KuPS / Vorskla – Astana / Aris Tesaloniki

Soči / Kešla – Partizan (SRB) / Dunajska Streda

Ararat Jerevan / Slask – Arda / Hapoel Ber-Ševa

Škupi / Santa Klara – Olimpija Ljubljana / Birkirkara

Ujpešt / Vaduc – Bazel / Partizani (ALB)

Kolos Kovalivka – FCSB / Šahtjor Karagandi

Elfsborg / Milsami – Velež / AEK

Pasoš de Fereira – Larne / Aarhus

Lucern – Drita / Fejenord

RFS / Puškaš Akademija vs Gent / Valerenga

Hibernijan / Santa Koloma (AND) – Gzira / Rijeka

Austrija Beč / Brejdablik – Aberdin BK Hacken

Trabzon – Molde Servette

Dudelanž / Bohemijans – PAOK

Kaunas Žalgiris / TNS – Viktoria Plzenj / Dinamo Brest

Suduva / Rakov – Rubin

Lokomotiva Plovdiv / Slovačko – Kopenhagen Torpedo Belaž Žodino

Čukarički / Sumgait – Hamarbi / Maribor

Hajduk Split / Tobol – Apolon Limasol / Žilina

CSKA Sofija / Liepaja – Pogon Sćzećin / Osijek

Panevezis / Vojvodina – LASK

Limasol / Vllaznija – Karabag / Ašhdod

Hafnarfjordur / Rozenborg – Domžale / Honka

Krajova / Ljači – Anderleht

Vitese – Dandalk / Levadija

POŠALJI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime