Dečić siguran protiv Jezera

0
33
Vuljaj, Foto: FK Dečić

Fudbaleri Dečića bili su sigurni u duelu sa Jezerom i upisali trijumf rezultatom 2:0, u utakmici 11. kola fudbalskog šampionata Crne Gore.

Domaćin je do prvog gola došao u 18. minutu. Danilo Pešukić je prošao po lijevoj strani, a na njegovu povratnu loptu natrčao je desni bek Džonatan Drešaj i uz malo sreće, pogodio za 1:0.

Plavljani su potom zaprijetili u par navrata preko Miljana Vlaisavljevića i Mujecija, ali nije došlo do poravnanja, a konačan rezultat je postavljen pet minuta prije odlaska na odmor.

Draško Božović je bio precizan sa bijele tačke, a penalu je prethodio prekršaj Vasilija Radenovića nad Camajem.

Dečić sada ima 17 bodova i trenutno je na trećoj poziciji, dok je Jezero ostalo na deset bodova.