Budućnosti slavila u Francuskoj

0
24

U veoma uzbudljivoj i do kraja neizvjesnoj utakmici, odigranoj u okviru 5. kola Top 16 faze Evrokupa, Budućnost Voli je veleras u gostima savladala Burg rezultatom 89:92.

Već nakon prve dionice bilo je jasno da će biti velika borba za bodove u ovom meču, a u narednu četvrtinu Podgoričani ulaze sa zalihom od tri poena.

Potpuno izjednačena igra pratila je i taj period susreta, pa je rasplet ostavljen za nastavak duela.

Treća dionica donosi i preokret, ali Budućnost nije dala rivalu da se odlijepi. pa se ušlo u neizvjesnu završnicu.

Ipak, u posljednjem dijelu meča “plavi” su imali više koncentracije i uspjeli su da sredinom četvrtine naprave zalihu koju su održavati do kraja i tako upisati trijumf koji ih je održao u trci za četvrtfinale.