Budućnost Voli bolja od Partizana u derbiju

0
34

U veoma uzbudljivom i borbenom duelu između Budućnosti Voli i Partizana, slavio je podgorički tim rezultatom 80:72, a meč je riješen tokom posljednje četvrtine nakon što je u prethodne tri viđena izjednačena igra.

Meč je boljom igrom otvorila Budućnost Voli, ali su crno-bijeli reagovali preko Perkinsa i Trifunovića i uspjeli da prvu dionicu riješe u svoju korist (20:21).

U nastavku su domaći košarkaši odmah preuzeli vođstvo koje su održavali sve do kraja druge četvrtine, pa se na veliki odmor otišlo sa rezultatom 41:36.

Partizan nije odustajao pa je u trećem dijelu uspio da nadoknadi minus, a u odlučujući dio igre ušlo se sa neriješenim rezultatom (54:54).

Plavo-bijeli su predvođeni veoma raspoloženim Ivanovićem pokazali da su u ovom trenutku ipak u boljoj formi i uspjeli u “Morači” da osiguraju novi trijumf.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Ivanović sa 25 poena, a pratio ga je Dela sa 15. Kod Beograđana se istakao Zagorac koji je ubilježio 14 poena, dok je Mika upisao 11.