Budućnost sigurna protiv Jezera, Sutjeska remizirala u Nikšiću!

0
36

Fudbaleri Budućnosti savladali su Jezero sa 2:1 u gostima u meču 26. kola Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.

Budućnost je tako nastavila niz bez poraza došavši do još jedne pobjede. “Plavi” su poveli golom Igora Ivanovića u petom minutu, a na 2:0 povisio je Draško Božović sa penala u 43. minutu.

Počasni gol za plavsku ekipu postigao je Edis Redžepagić u 79. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću remizirala sa Podgoricom 1:1. Gol za goste postigao je Matija Krivokapić u 24. minutu. Inače, Sutjeska je od 14. minuta igrala sa igračem manje kada je isključen Čagas.

Nikšićani su do poravnanja došli u 91. minutu golom Marka Vukovića.

Zeta je na Trešnjici odigrala 1:1 sa ekipom OFK Petrovca. Domaća ekipa povela je u 36. minutu golom Mijata Lambulića.

Poravnanje gostima donio je Rjoja Tačibana u 53. minutu.

Meč između Rudara i Iskre završen je 0:0.

U poslednjem meču kola Dečić je bio bolji od OFK Titograda 1:0. Jedini gol na meču viđen je u Kristijan Vulaj u 82. minutu.