Budućnost bez šanse u Bolonji

0
11

U susretu 3. kola Top 16 faze Evrokupa košarkaši Budućnost Volija poraženi su večeras od Virtusa u Bolonji 87:65

Od samog starta domaći su preuzeli inicijativu koju su tokom prve četvrtine valorizovali sa viškom od 12 poena (26:14), da bi italijanski tim do odlaska na odmor samo potvrdio inicijativu pa se u treću četvrtinu ušlo sa rezultatom 48:28.

Tokom treće dionice došlo je do malog opuštanja u redovima ekipe koju vodi Aleksandar Đorđević, ali to nije bitnije uticalo na rezultat, tako da je već na kraju ovog dijela igre pobjednik bio poznat.

U posljednjoj četvrtini izjednačena igra, a takav je bio i rezultat, pa je Virtus na kraju potpuno zasluženo slavio.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Belineli sa 21 poenom, dok se kod Budućnosti izdvojio Kobs koji je upisao 15 poena.