Adrović napušta stadion kraj Bistrice: Sutjeska će uvijek biti moj klub

0
30
Adrović, Foto: FK Sutjeska

Fudbaleri Sutjeske ostali su bez još jednog fudbalera. Admir Adrović je sporazumno raskinuo ugovor sa ”plavima”, a u drugoj polusezoni najvjerovatnije će nositi dres Dečića.

On se ljetos vratio na stadion kraj Bistrice nakon više 10 godina i u jesenjoj sezoni je postigao tri gola, jedan u prvenstvu, te dva u Kupu.

– Želim da se zahvalim svima u klubu – igračima, navijačima, posebno upravi kluba – direktoru Nikoli Jovoviću, predsjedniku Iliji Ašaninu. Želim im sve najbolje, Sutjeska će uvijek biti moj klub, kazao je Adrović.

Iskusni napadač, koji je rekorder po broju golova u CFL-u, igrao je još u Rumuniji, Iranu, Hong Kongu, na Tajlandu i u Kini. U Crnoj Gori je još nastupao za Budućnost i OFK Titograd.

Podsjetimo se, Sutjeska je danas u kontrolnom meču savladala Jezero 3:1. golovima Jankovića u 43., Grivića u 52. i Raičevića u 69. minutu meča, dok je počasni pogodak za Berance postigao Dedić u 80. minutu.

Meč je propraćen i promašenim jedanaestercom Jankovića u 28. minutu, kao i crvenim kartonom Marušića u 81. minutu meča.